OFERTA

Jestem tłumaczem języka włoskiego, absolwentką wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia włoska. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim dla tłumaczy języków romańskich o specjalizacji język włoski.

Ponadto stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe stale uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych.
Na co dzień obsługuję instytucje państwowe współpracując z Sądami, Prokuraturą i Policją, oraz obsługuję firmy i klientów indywidualnych.

Specjalizuję się w tematyce prawniczej, medycznej, kosmetycznej oraz technicznej, szczególnie z branży drogowej. Tłumaczę również instrukcje obsługi maszyn.
Wykonuję również tłumaczenia ustne, zapewniając pomoc językową na targach, spotkaniach biznesowych, posiedzeniach zarządu spółek, czy podczas negocjacji handlowych.
Przeprowadzam również szkolenia językowe dla pracowników firm.

Jestem również tłumaczem konferencyjnym i symultanicznym oraz tłumaczę ceremonie ślubne w Urzędach Stanu Cywilnego.

Zapewniam fachowość, rzetelność oraz terminowość świadczonych przeze mnie usług.

Wykonuję wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne i ustne z takich dziedzin jak:

Tłumaczenia przysięgłe wszelkich dokumentów, takich jak:

Tłumaczenia korespondencji handlowej i prywatnej

Dokumenty można dostarczać osobiście w dogodnym dla Państwa terminie lub e-mailem w postaci skanu. Tłumaczenia również można odbierać osobiście, na życzenie Klienta odsyłam je pocztą tradycyjną lub kurierem. Na świadczone przeze mnie usługi oraz na życzenie klienta wystawiam faktury vat.